bahaar
27 اسفند 1401 - 20:32

ثبت ۱۲۵ هزار تردد در مبادی ورودی و خروجی اردبیل

اردبیل- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: حدود ۱۲۵ هزار تردد از زمان آغاز طرح نوروزی راهداری در مبادی ورودی و خروجی اردبیل ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، کلیم‌اله وثوقی بعدازظهر شنبه در بازدید از سامانه‌های هوشمند محور نیر اظهار کرد: از آغاز طرح نوروزی راهداری در بازه زمانی ۲۴ الی ۲۶ اسفند ماه حدود ۱۲۵ هزار تردد در مبادی ورودی و خروجی استان به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که حدود ۸۸ هزار و۵۵۰ تردد ثبت شده بود امسال افزایش ۴۱ درصدی را شاهد هستیم، گفت: از آمار اعلام شده ۶۶ هزار و ۱۵۱ تردد در مبادی ورودی و ۵۸ هزار و ۶۱۹ تردد نیز در مبادی خروجی استان ثبت شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با تصریح بر اینکه راهداری استان با آمادگی کامل و اجرای تمهیدات لازم پذیرای مسافران نوروزی خواهد بود، افزود: گشت‌های تلفیقی پلیس و راهداری در جاده‌ها حضور خواهند داشت تا مسافران با آرامش خاطر به سفر خود ادامه داده و طبق سنوات گذشته شاهد کاهش حوادث جاده‌ای باشیم.

وثوقی طرح منظرآرایی جاده‌های استان اردبیل را از دیگر اقدامات اجرایی برشمرد و یادآور شد: همزمان با فرا رسیدن ایام نوروز اقدامات پاکسازی و خط کشی جاده‌های استان نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی به فعالیت شبانه روزی کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های استان در ایام عید اشاره کرد و افزود: مردم و مسافران قبل از سفر جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های استان تماس گرفته و هرگونه انتقاد و شکایت خود را نیز برای بررسی اطلاع دهند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1099476